Інформаційне повідомлення Липовецької державної районної адміністрації про проведення консультацій з громадкістю у формі публічного громадського обговорення

Зміст матеріалів винесених на обговорення:
- пропозиції до проекту розпорядження голови райдержадміністрації "Про відзначення в районі 23-ї річниці незалежності України» та оновлення районної Дошки пошани.

Мета проведення консультацій з громадськістю:
- збір пропозицій та зауважень для врахування в проекті розпорядження голови

Способи забезпечення участі в обговоренні: засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 10 липня 2014 р.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: 2-20-58.

Контактні особи: Космина О.О. – начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

Електронні скриньки для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Письмові пропозиції надсилати за адресою: м. Липовець, вул. Леніна, буд. 38

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 11 липня 2014 року на веб-сайті Липовецької районної державної адміністрації www.lip-rda.gov.ua

Голова РДА

Голова Липовецької районної державної адміністрації