Виїзний прийом громадян до с. Лозувата

8 липня 2015 р. відбувся виїзний прийом громадян у с. Лозувата, який проводив заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк.

У ході виїзного прийому було здійснено робочий візит до бібліотеки, будинку культури та ФАПу.

До заступника голови райдержадміністрації Фурманюка О.М. звернулась громадянка, яка перебуває у родинних стосунках з гр. С., учасником бойових дій, який отримав поранення у бою, з приводу виділення матеріальної допомоги. На засіданні комісії Липовецької райдержадміністрації дане питання буде вирішено позитивно.

Керівництвом районної державної адміністрації безперервно здійснюється контроль за соціальним, побутовим та матеріальним станом учасників АТО та учасників бойових дій.

У травні, в рамках проекту «Сонячні листи» — благодійної програми підтримки для дітей, які втратили батьків під час війни на Сході України, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк відвідав сім’ю героя-земляка Володимира Полупанова, який віддав життя за незалежність України у зоні бойових дій на Сході.

Дружині загиблого героя Олені Петрівні та дітям Станіславу, Володимировичу та Радіону вручено подарунки та листи написані небайдужими громадянами.

Також цікавило питання громадянки Я., щодо виділення земельної ділянки внуку, який перебував у зоні АТО та має статус «учасника бойових дій». Питання перебуває у стадії вирішення спільно із відділом Держземагенства.

Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок.

Відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  учасникам бойових дій надаються, серед інших,  такі пільги: першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Гр. Б. та гр. Г. звернулись стосовно забезпечення медичним працівником. До 1 серпня 2015р. буде забезпечено ФАП с. Лозувата кваліфікованим працівником .

За результатами розгляду звернень заступник голови райдержадміністрації О.М.Фурманюк дав відповідні доручення начальникам управлінь та відділів, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів виконавчої влади, були оперативно вирішені.