Виїзний прийом голови райдержадміністрації Демихіна І.П. у с. Лозувата та с. Лукашова

Сьогодні, 11 травня, голова районної державної адміністрації Іван Демихін провів черговий прийом громадян.

Зі своїми проблемними питаннями, в тому числі й колективними, до керівника району звернулось 16 жителів Лозуватської сільської ради та 1 житель Лукашівської територіальної громади.

Переважна більшість озвучених мешканцями району звернень стосувалася виділення матеріальної допомоги і стосовно усунення порушень в оренді водного об’єкту, а також окремих питань житлово-комунальної сфери.

В ході діалогу із сільськими головами піднімались питання об’єднання територіальних громад, питання економії коштів при опаленні шкіл, питання фінансування на водозабезпечення жителів Лозуватської сільської ради, можливість передачі приміщення в оренду, яке перебуває на балансі Лукашівської сільської ради.

За результатами розгляду звернень голова районної державної адміністрації Іван Демихін дав відповідні доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів виконавчої влади, були оперативно вирішені. Відтак наголосив: розв’язання кожної проблемної ситуації має перебувати на особливому контролі.