Виїзний прийом першого заступника голови райдержадміністрації Дмитрів О.В. до с. Іваньки та с. Війтівці

Сьогодні, 17 червня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів провела черговий виїзний прийом для громадян Іваньківської та Війтовецької територіальних громад.

Громадян Іваньки хвилює питання оформлення технічної документації та оренди місцевого ставка спілкою рибалок в межах села, питання подальшого використання частини приміщення колишньої амбулаторії та впровадження системного збирання сміття.

У с. Війтівці перший заступник голови підняла питання виділення матеріальної допомоги громадянам, які першочергово потребують матеріальної підтримки та які вже отримали матеріальну допомогу з районного бюджету.

На зустрічі була присутня директор Воловодівської школи, яка повідомила про те, що даний заклад відвідують 18 школярів, а  дитячий садок - 6 дошкільнят. Також було зазначено про якість надання освітянських послуг учням Війтівецької школи.

Порушувались і інші питання соціального напрямку.

В ході поїздки склалось приємне враження від стану полів, де ряд культур мають види на гарний врожай.

За результатами розгляду звернень перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Дмитрів дала відповідні доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.