Виїзний прийом першого заступника голови райдержадміністрації Дмитрів О.В. до с. Троща

Сьогодні, 14 квітня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів, провела черговий виїзний прийом громадян Трощанської сільської ради.

В ході виїзного прийому було обстежено земельну ділянку, яка має підвищену вологість через підняття рівня води у ставку, внаслідок чого будуть вжиті відповідні заходи.

Перший заступник голови підняла питання виділення матеріальної допомоги громадянам, які першочергово потребують матеріальної підтримки та які вже отримали матеріальну допомогу з районного бюджету.

Порушувались інші питання соціальної підтримки жителів даної громади.

За результатами розгляду звернень перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Дмитрів дала відповідні доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.