НАЗК нагадує про необхідність подання декларації після звільнення

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу суб’єктів декларування на необхідність подавати декларацію за минулий рік у разі звільнення.

Детальніше...

Руслан Радецький: розпочалась друга хвиля е-декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує про початок другої хвилі електронного декларування.

Як повідомив заступник голови НАЗК Руслан Радецький, до 1 квітня 2017 року електронні декларації мають заповнити особи, які відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Детальніше...

Система е-декларування отримала сертифікований рівень захисту

Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє про те, що інформаційно-телекомунікаційна система “Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” готова до прийняття, збереження та оприлюднення інформації у захищеному режимі.

Детальніше...

Мотодичні рекомендації

з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб: детальніше.

Система е-декларування запрацює з 1 вересня, - НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції своїм рішенням від 18 серпня 2016 року внесло зміни до деяких рішень НАЗК щодо функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
“Члени Національного агентства прийняли рішення про запуск повноцінної системи е-декларування з 1 вересня 2016 року”, - заявила Голова НАЗК Наталія Корчак.

Детальніше...

Оприлюднення декларацій керівництва РДА

Відповідно до Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" оприлюднюємо декларації керівництва Липовецької райдержадміністрації.

Детальніше...

Про заходи щодо реалізації державної антикорупційної політики (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки

Від  “ 09 ”  червня   2015 р.                                                      № 161

Про заходи щодо реалізації державної антикорупційної політики (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки

Детальніше...

Дочірні категорії