Установи та організації приєдналися до акції у День вишиванки

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки.

Цього року районна профспілкова організація працівникв держустанов організувала конкурс на більшу кількість учасників акції у первинних профорганізаціях. Переможці будуть відзначені на одному із державних свят.

Долучилися до участі в конкурсі трудові колективи районної ради, райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку, праці та соціального захисту населення, відділу культури та туризму, Центру соціальних служб для дітей, сім"ї та молоді, Липовецького районного відділу ДРАЦС, райдержадміністрації, відділу освіти, працівники пенсійного фонду, Липовецького районного центру зайнятості,колективи Липовецької ЗОШ №1 ім. Василя Липківського, редакції районної газети "Липовецькі вісті", липовчани.