У приміщенні управління праці та соціального захисту населення відбувся семінар-нарада для секретарів сільських рад

16 травня у  приміщенні управління праці та соціального захисту  населення відбувся семінар-нарада для секретарів сільських,  селищної та міської рад. У роботі  семінару взяла участь перший заступник голови  райдержадміністрації  Ольга Дмитрів.

Відповідно до плану роботи  управлінням праці  було підготовлено і  внесено на розгляд учасників семінару  два   актуальних питання,  пов’язаних з прийняттям нових нормативних актів Уряду  з якими секретарі сільських рад  щоденно зустрічаються у своїй повсякденній роботі.

Роботу семінару розпочала заступник  голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. Вона проінформували присутніх про стан справ у соціальній сфері  нашого  району  та  спільно з начальником  управління праці та соціального захисту населення Валентиною Бичковою  обговорили    найактуальніше   питання   сьогодення  – запровадження механізму монетизації пільг на проїзд окремим категоріям населення відповідно до постанови КМУ  від 14 березня 2018 року № 197 «Про порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами  транспорту  загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах».

Семінар продовжив свою роботу з розгляду іншого важливого питання  - про нові зміни у механізмі  надання житлових субсидій, затверджені  Постановою  КМУ   від 27 квітня 2018 р. № 329.     Його розгляд розпочався з виступу начальника відділу з призначення  грошових виплат  та компенсацій  Світлани Яківчук, яка розповіла секретарям сільських рад  про   нову програму житлових субсидій.  У  спільному обговоренні  нових вимог до оформлення довідок, заяв та декларацій  для призначення субсидій взяли участь досвідчені працівники сільських рад.

Начальник відділу  персоніфікованого обліку пільгових  категорій населення   Ольга Котик   ознайомила присутніх  з  конкретними завданнями щодо фінансування  механізму монетизації  пільг у розрізі територіальних громад.