Довідка про роботу із зверненнями громадян, що надійшли за 9 місяців 2017 року до Липовецької районної державної адміністрації

За 9 місяців 2017 року на адресу даного органу виконавчої влади надійшло 957 звернень, що на 67 звернень більше,  ніж у 2016 році (890 од.) або на 7 %.

Детальніше...

Довідка про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли у І кварталі 2017 року до Липовецької районної державної адміністрації

У І кварталі 2017 року на адресу райдержадміністрації надійшло 378 звернення, що на 23 звернення менше, ніж у 2016 році (401 од.).

Детальніше...

Графік

      ЗАТВЕРДЖЕНО

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від  25.05.2015р. №147

 

Графік

проведення прямих „гарячих” телефонних ліній

першим заступником голови та заступником голови райдержадміністрації

Детальніше...

Виїзний прийом першого заступника голови райдержадміністрації Дмитрів О.В. до с. Троща

Сьогодні, 14 квітня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів, провела черговий виїзний прийом громадян Трощанської сільської ради.

В ході виїзного прийому було обстежено земельну ділянку, яка має підвищену вологість через підняття рівня води у ставку, внаслідок чого будуть вжиті відповідні заходи.

Детальніше...

Довідка про роботу із зверненнями громадян, що надійшли у 2016 році до Липовецької районної державної адміністрації та до органів місцевого самоврядування у порівнянні із 2015 роком

У 2016 році на адресу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Липовецького району надійшло 3870  звернень, що на 104 звернення менше, ніж у 2015 році (3974 одиниці).

За 2016 рік на адресу Липовецької райдержадміністрації надійшло 1226  звернень, що на 417 звернень менше,  ніж у 2015 році (1643 од.) або на 25 % менше.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян до с. Вахнівка

30 листопада відбувся виїзний прийом громадян у с. Вахнівка, який проводив заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк.

У ході виїзного прийому було здійснено робочий візит до будинку культури, бібліотеки, школи, дошкільного навчального закладу та закладу для реабілітації громадян пенсійного віку.  

Детальніше...

Відбувся особистий прийом громадян

Сьогодні, 20 жовтня, у райдержадміністрації, за участю Ткачука М.Ф. – директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, куратора Липовецького району, Нижник-Оскольського С.В. - координатора проекту «Впровадження поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду у Вінницькій області», Дмитрів ОВ. - першого заступника голови райдержадміністрації, Лукова І.О. – начальника сектору Липовецької поліції, Кобзар А.І. - завідувача юридичного сектору, Чекурди Н.М. - головного спеціаліста з питань звернень громадян, відбувся особистий прийом громадян.

Детальніше...

Виїзний прийом першого заступника голови райдержадміністрації Дмитрів О.В. до с. Іваньки та с. Війтівці

Сьогодні, 17 червня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів провела черговий виїзний прийом для громадян Іваньківської та Війтовецької територіальних громад.

Детальніше...

Виїзний прийом громадян у с. Біла

17 червня 2016 року заступник голови районної державної адміністрації Олег Фурманюк провів черговий виїзний прийом громадян у с. Біла.

 Зі зверненнями до заступника голови райдержадміністрації  звернулось 5 мешканців району.

Детальніше...

Виїзний прийом голови райдержадміністрації Демихіна І.П. у с. Скитка та с. Славна

15 червня голова районної державної адміністрації Іван Демихін провів черговий виїзний прийом у Скитківській та Славнянській територіальних громадах.

Зі своїми проблемними питаннями, в тому числі й колективними, до керівника району звернулось 5 жителів Скитківської та 3 жителі Славнянської територіальних громад.

Детальніше...